Masz pytania? Zadzwoń!

ARTROZA I CHOROBY STAWÓW

0
ARTROZA I CHOROBY STAWÓW

Ludzki szkielet to bardzo stabilna i mocna konstrukcja. Nosi nas przez całe życie przyjmując na siebie olbrzymie przeciążenia i ogromne ciężary. Człowiek ma ponad 100 stawów które czasem mogę odmówić posłuszeństwa.

Najczęstszą przyczyną problemów stawowych jest ich nadmierne wykorzystanie i przeciążenia. Wiąże się to z ograniczeniem mobilności i uporczywym bólem, który zazwyczaj związany jest ze stanem zapalnym.


W ciągu naszego życia maksymalnie wykorzystujemy nasze stawy. Płyny wewnątrzstawowe zużywają się a cierpi na tym tkanka chrzęstna. W konsekwencji tego poduszka chroniąca nasze kości przed ocieraniem się nie spełnia swojego zadania i zaczynamy odczuwać ból.


Choroba zwyrodnienia stawów jest zatem naturalnym objawem zużycia stawów które postępuje z wiekiem. Problem często zaczyna się wcześnie i lekceważymy jego pierwsze oznaki gdyż nie zawsze towarzyszy mu ból.

Pierwsze objawy to nieprzyjemne kłucie w kolanie, obrzęk kostki lub trudność przy wstawaniu. W przypadku artrozy leczenie należy rozpocząć natychmiast. W pierwszej kolejności należy wyeliminować ból i stany zapalne w celu zwiększenia możliwości ruchowych stawu. Kolejnym etapem są specjalne ćwiczenia wykonywane które spowalniają postępowanie choroby co daje możliwość usunięcia z obszaru wykorzystanych i martwych tkanek.

Stosowanie enzymów proteolitycznych ENZYME MAX wpływa na wyrównanie cytokin prozapalnych do prawidłowego poziomu. Daje to możliwość wyeliminowania zapalenia i rozpoczęcie samoleczenia organizmu. Połączenie enzymów bromelainy i papainy z dodatkiem bioflawonoidu rutyny wykazuje działanie przeciwzapalne i zmniejsza przekrwienie oraz obrzęk urażonego obszaru co tym samym łagodzi ból.
Lepszy przepływ krwi do stawów i mięśni zwiększa transport substancji odżywczych a siły samoleczenia są aktywowane.

Enzymy proteolityczne są bardzo dobrze tolerowane przez organizm i mogą być stosowane przez dłuższy czas bez konsekwencji. Można stosować je równolegle z standardowymi środkami NLPZ i doskonale uzupełniają fizjoterapię i inne sposoby leczenia.

Komentarze do wpisu (0)

Noblepharma | ul.Bruzdowa 20B | 02-994 Warszawa| woj. mazowieckie | NIP: 9512325431 | tel: +48 22 825 00 01 | mail: sklep@noblepharma.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl