Avatar
Wiedza i rodzinna tradycja

NoblePharm to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem farmaceutycznym.
W 2009 r powstaje pierwszy zakład produkcyjny z siedzibą w Berlinie.
Rusza produkcja innowacyjnych technologicznie terapii Enzymatycznych oferowanych klientom w Niemczech i Polsce.
Niebawem portfolio firmy poszerza się o naturalne preparaty medycyny ortomolekularnej Ortholife.
NoblePharm jest też producentem najwyższej jakości suplementów diety premium Muscle Clinic.
Avatar
Enzymy Protolityczne – Enzyme Max

Era Terapii enzymatycznych rozpoczyna się od prac Maxa Wolfa który już w latach 1930 – do 1970 zaobserwował pozytywne efekty terapii enzymatycznej u osób z chorobami naczyniowymi, obrzękiem limfatycznym, niektórymi infekcjami wirusowymi oraz w gojeniu się urazów i stanów zapalnych w tym znaczna poproawa funkcji odpornościowych.
Bromelaina i Papaina wykorzystywane były terapeutycznie przez starożytne ludy Ameryki Środkowej i Południowej. W Europie w średniowieczu wczesne formy terapii enzymatycznej stosowane były miejscowo w celu leczenia odleżyn i brodawek.
Avatar
Ortholife – medycyna ortomolecularna

Dwukrotny laureat Nagrody Nobla i biolog molekularny, dr Linus Pauling, jest autorem i twórcą terminu „ Ortomolekularny” to termin, który pochodzi od orto, co po grecku oznacza „poprawne” lub „właściwe” i „cząsteczkę”, co oznacza dosłownie „właściwą cząsteczkę”.
Najważniejszym zadaniem medycyny ortomolekularnej jest dostarczenie prawidłowych ilości naturalnych substancji odżywczych, dla organizmu w określonym stanie tak by funkcjonował poprawnie.
Avatar
Składniki odpowiednie dla zdrowego organizmu – Nasza Misja

Korzystamy tylko ze sprawdzonych źródeł surowców znanych i cenionych producentów na rynku farmaceutycznym. Surowce te są najwyżej jakości poparte badaniami klinicznymi.