Omułek Nowozelandzki, 60 kapsułek

Noblepharma Omułek zielonowargowy Nowozelandzki - Suplement diety. 500 mg ekstraktu z Omułka Zielonowargowego. Glikozoaminoglikany (GAG). Kwasy Tłuszczowe Omega-3

PLN65.00
VAT included
Quantity

 

 

Noblepharma Omułek zielonowargowy Nowozelandzki - suplement diety

Esencja: Omułek zielonowargowy zawarty w produkcie Noblepharma pochodzi z licencjonowanych nadmorskich farm rozlokowanych u wybrzeży Południowej Wyspy. Małża zasobna jest w glikozoaminoglikany (GAG), nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i białko. Omułki zielonowargowe w produkcie Noblepharma poddaje się procesowi liofilizacji (ang. freeze-drying), dzięki któremu zachowuje wszystkie swoje właściwości odżywcze.


Korzyści z zastosowania: Unikatowa, zielona małża nowozelandzka (omułek zielonowargowy) wzbogacała sposób odżywiania charakterystyczny dla Maorysów- rdzennych mieszkańców Nowej Zelandii i do dziś jest ochoczo konsumowana przez ludzi zamieszkujących te tereny. Małża jest doskonałym źródłem naturalnego białka i nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3.


Składniki: Sproszkowany wyciąg z Omułka zielonowargowego (5:1); kapsułka (hydroksypropylometyloceluloza), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Składniki

Zawartość w 1 kaps

Sproszkowany ekstrakt z Omułka zielonowargowego

500 mg (odpowiednik 2500 mg świeżego omułka

Noblepharma Omułek Nowozelandzki jest w kapsułce DR CAPS czyli: odporność otoczki na kwasy żołądkowe,  dzięki czemu substancje czułe na zmianę pH pozostają bardziej stabilne

Zwiększona stabilność składników hidroskopijnych i ochrona składników wrażliwych na działanie wilgoci.

Na bazie roślin, wegetariańska kapsułka zaprojektowana, aby uwolnić, zawartość w odpowiednim momencie.

Wyraźne ograniczenie nieprzyjemnego smaku i zapachu składników roślinnych oraz mineralnych, które mogą zwiększyć komfort trawienny.

Produkt nie zawiera sztucznych aromatów, barwników i substancji konserwujących.

Zalecany sposób spożycia: Przyjmować 1-2 kapsułki dziennie przed lub po posiłku. Popić wodą.


Ważne informacje: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie powinien być stosowany jako substytut zrównoważonej diety oraz zdrowego stylu życia. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C; chronić produkt przed bezpośrednim wpływem promieni słonecznych. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zaprzestać przyjmowania w przypadku alergii na skorupiaki. Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i matek karmiących.


Masa netto: 500 mg x 60 kapsułek = 30 g

4260349711173
478 Items

Data sheet

Weight
60 g
Ilość porcji
30 do 60
Forma
Kapsułka DR-Caps

You might also like

Customers who bought this product also bought: