Suplementy diety i preparaty medycyny ortomolekularnej

Firma NoblePharm w swojej ofercie posiada różnego rodzaju witaminy, suplementy diety oaz innego typu środki spożywcze. Nasz sklep oferuje produkty wykorzystywane w medycynie ortomolekularnej i terapiach enzymatycznych.

Medycyna ortomolekularna

Jest to metoda, zgodnie z którą priorytetem jest zachowanie zdrowia. Leczenie chorób opiera się na modyfikowaniu zawartości konkretnych substancji wewnątrz ludzkiego organizmu. W związku z tym, podczas wspomagania terapii wykorzystywane są różnego rodzaju suplementy diety, które maja dostarczyć odpowiednich witamin i minerałów do organizmu. Oferujemy różnego rodzaju środki spożywcze, które można przyjmować w przypadku wielu rodzajów problemów zdrowotnych.

Terapie enzymatyczne

Nasze środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego to także enzymy protolityczne. Początki stosowania tego typu substancji można wskazać okres 1930-1970,gdy Max Wolf prowadził badania nad skutkami tego typu terapii. Suplementy diety wykorzystujące enzymy są dostępne w naszej ofercie. Można się u nas zaopatrzyć np. w Enzyme Max Immun oraz Enzyme Max.

Special Products

KUPUJ WIĘCEJ I OSZCZĘDZAJ
Każdy nasz produkt jest objęty promocją.
Kup dwa lub więcej żeby oszczędzić nawet 25%
BEZPŁATNA DOSTAWA
Zamów za 250 zł lub więcej
dostarczymy Ci zamówienie na nasz koszt
PROMOCJE DLA STAŁYCH KLIENTÓW
Odwiedzaj nas często, zapisz się do newslettera
a nie ominą Cię żadne oferty specjalne i promocje.