Suplementy diety i preparaty medycyny ortomolekularnej

Firma NoblePharm w swojej ofercie posiada różnego rodzaju witaminy, suplementy diety oaz innego typu środki spożywcze. Nasz sklep oferuje produkty wykorzystywane w medycynie ortomolekularnej i terapiach enzymatycznych.

Medycyna ortomolekularna

Jest to metoda, zgodnie z którą priorytetem jest zachowanie zdrowia. Leczenie chorób opiera się na modyfikowaniu zawartości konkretnych substancji wewnątrz ludzkiego organizmu. W związku z tym, podczas wspomagania terapii wykorzystywane są różnego rodzaju suplementy diety, które maja dostarczyć odpowiednich witamin i minerałów do organizmu. Oferujemy różnego rodzaju środki spożywcze, które można przyjmować w przypadku wielu rodzajów problemów zdrowotnych.

Terapie enzymatyczne

Nasze środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego to także enzymy protolityczne. Początki stosowania tego typu substancji można wskazać okres 1930-1970,gdy Max Wolf prowadził badania nad skutkami tego typu terapii. Suplementy diety wykorzystujące enzymy są dostępne w naszej ofercie. Można się u nas zaopatrzyć np. w Enzyme Max Immun oraz Enzyme Max.

Special Products

MEHR KAUFEN UND SPAREN
Jedes unserer Produkte ist von der Aktion betroffen.
Kaufen Sie zwei oder mehr und sparen Sie bis zu 25%.
KOSTENLOSER VERSAND
Bestellen Sie für 250 PLN oder mehr,
wir liefern Ihre Bestellung auf unsere Kosten
WERBEAKTIONEN FÜR STAMMKUNDEN
Besuchen Sie uns oft, abonnieren Sie den Newsletter
um  keine Sonderangebote oder Werbeaktionenzu verpassen