Dr. Emilia Kurowska dołącza do noblepharma.pl

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z Doktor Nauk Medycznych Emilią Kurowską, która swoją wiedzą dzielić się będzie z naszymi pacjentami, czytelnikami, użytkownikami naszych produktów oraz Klientami za pośrednictwem naszej nowej witryny internetowej noblepharma.pl

Dr Emilia Kurowska – Bio
· Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zarówno pracę magisterską, jak i rozprawę doktorską pisała na temat osteotomii podkolanowych. Ma szeroką wiedzę z zakresu fizjoterapii stawu kolanowego w leczeniu urazów i chorób chrząstki stawowej, a także z zakresu rehabilitacji po zabiegach przeszczepiania implantów w miejsce uszkodzonych całkowicie lub częściowo łąkotek. Prowadziła wiele badań klinicznych w tej dziedzinie.

· Na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta w CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ przy ul Wawelskiej 5 w Warszawie. Pełni tu funkcję Dyrektora ds rehabilitacji.

· Zajmuje się szeroko rozumianą rehabilitacją ortopedyczną. Specjalizuje się w fizjoterapii pacjentów po operacjach ortopedycznych oraz urazach sportowych zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym.

Podążając za trendami w medycynie zajmuje się także kompleksową terapią kobiet, a w szczególności terapią dna miednicy oraz pracą z kobietami w ciąży i po porodzie. Intensywnie kształci się w zakresie uroginekologii.

· Uczestniczka i prelegentka licznych konferencji i wykładów o tematyce fizjoterapeutycznej, ortopedycznej i sportowej.

· Członek Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii,

· Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej,

· Członek ICRS-International Cartilage Repair Society.

· Rehabilitant kickboxerów z grupy DSF KICKBOXING CHALLENGE

· Autorka wielu publikacji w czasopismach medycznych i popularnonaukowych

· Autorka bloga Fizjoinformator.pl

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This